فرآیند پذیرش مقالات اولین همایش فناوری های پالایش در محیط زیست، به صورت زیر می باشد. برای اطلاع از زمان دقیق شروع و پایان هر یک از مراحل، به بخش تاریخ های مهم در منوی اطلاعات همایش مراجعه کنید. اطلاعات تکمیلی در مورد هر مرحله، در زمان مناسب در همین صفحه ارائه خواهد شد.

  1. ارسال اصل مقاله نهایی مطابق با فرمت ارایه شده در سایت تا اول اسفندماه 1389. (جهت دریافت راهنمای نگارش مقالات اینجا را کلیک کنید)
  2. داوری مقالات رسیده توسط کمیته علمی همایش.
  3. اعلام پذیرش مقالات از تاریخ سی و یکم فروردین ماه 1390.

نحوه ارسال مقاله

برای ارسال مقاله، می بایستی ابتدا در سایت همایش، عضو شوید. برای این کار روی گزینه ثبت نام در سمت چپ و بالای صفحه اصلی سایت کلیک کنید. با وارد کردن اطلاعات مورد نظر، یک نام کاربری و رمز عبور دریافت خواهید کرد.

پس از ورود با استفاده از نام کاربری خود، می توانید از طریق منوی ارسال و پیگیری مقاله، مراحل ارسال مقاله جدید را  انجام دهید. در مرحله اول، باید عنوان مقاله، چکیده مقاله و واژگان کلیدی را وارد کنید. حداکثر تعداد کلمات چکیده، می بایستی 400 کلمه باشد. در چکیده، باید خلاصه ای از کارهای انجام شده و نتایج اخذ شده در تحقیق خود را ارائه کنید.

در مرحله بعد، در صورتی که به غیر از شما، نویسنده یا نویسندگان دیگری هم وجود دارد، باید اطلاعات دیگر نویسندگان مقاله را وارد کنید. شخص ثبت نام کننده، به طور اتوماتیک به عنوان یکی از نویسندگان مقاله در نظر کرفته شده است که در پایین صفحه مشاهدده می کنید. برای تأیید صحت اطلاعات وارد شده، می بایستی پست الکترونیک نویسندگان دیگر نیز وارد شود.

در مرحله بعد، باید موضوعات مرتبط با مقاله خود را ثبت کنید.

در مرحله بعد، فایل اصلی مقاله (به صورت word 2003 or 2007) شامل جداول و تصاویر را اضافه می کنید. در صورت وجود تصاویر و جداول تکمیلی می توانید در این مرحله آن ها را نیز جداگانه ارسال کنید.

پس از پایان مراحل فوق، می بایستی فرآیند ثبت مقاله را تکمیل نمایید تا مقاله شما در لیست مقالات برای داوری ثبت شود.

 نکات مهم:

  1. در هر مرحله ای که از سیستم خارج شوید، تمامی تغییرات شما ثبت خواهد شد و می توانید مراحل بعدی را در زمان دیگری دنبال نمایید.
  2. در صورت تأیید اطلاعات نویسندگان دیگر مقاله، نام نویسنده مورد نظر در سیستم ثبت و در غیر این صورت حذف خواهد شد.